Kurucumuz

 

Murat Arslan

Kurucu

Murat Arslan, 1999 yılında dahil olduğu çalışma hayatında sırasıyla;

Motorola, Rumeli Holding şirketlerinde çalışmış Boyner Holding Back-Up içerisinde işe alım, eğitim ve tüm iK fonksiyonlarında görev almış, son olarak PERYÖN Derneğinde Akademi direktörlüğü görevini üstlenerek firmanın kurumsallaşma sürecinde bulunmuştur.

Uluslararası akreditasyonlu (ICF) yönetici ve kariyer koçu olan Arslan, beyaz yaka çalışanlara yönetici ve kariyer koçluğu vermektedir. Esas Holding - İlk Fırsat, Limak Vakfı - Türkiye'nin Mühendis Kızları, Bahçeşehir Üniversitesi - Mezun Mentorluk programlarında mentorluk ve koçluk görüşmeleri yapmaktadır.

İngiltere'de yer alan dünyanın en önemli eğitim kurumlarından PEARSON tarafından akredite edilmiş BTEC eğitmeni olarak binlerce profesyonele eğitimler vermiş ve halen eğitim vermeye devam etmektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans bölümlerinde öğretim görevlisi olarak; Örgütsel Değişim ve Gelişim ile İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme derslerinde öğrencilerle deneyimlerini paylaşmaktadır.

Arslan, kurucusu olduğu RECTRA Eğitim ve Danışmanlık çatısı altında kurumlara özel yönetim, insan kaynakları ve eğitim danışmanlığı yapmakta, mavi-beyaz yaka çalışanlar konusunda seçme yerleştirme hizmeti sunmakta,  bir çok firma için Akademi kurulumu sürecini tasarlamakta ve yönetmektedir.

Spolin tekniği ile yaratıcı drama eğitimi almış olup, çeşitli mecralarda sektörel yazılar kaleme almaktadır.

 

 

Lokasyon

Maden Mah. Dr. Şeref Sok.
No:13/1 Büyükada
ADALAR/İSTANBUL

Çalışma saatleri

Pzt-Cm 09:00 - 18:30
Cts: Açık
Paz: Açık

E-Bülten Üyeliği